2. Розв'яжи задачу. а) Автомобіль проїхав 210 км за 3 год. Який шлях він проиде за5,5 год з такою

самою швидкістю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Полищук Константин.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)210/3=70 (км)- за 1 год

2)70*5.5=385(км)- за 5.5 год

ответ: 385 км