Катер йшов по ріці 2 години, а по озеру пройшов 93 км за 3 години. Середня швидкість катера

складає 33,9 км/год. Скільки кілометрів катер пройшов по ріці?

Ответы на вопрос

Отвечает Эля Просто.

Ответ:

1.93/3=31 км/ч( швидкість катера по озеру)

2.33,9*2-31=36,8км/ч(швидкість катера по річці)

3.2*36,8=73,6 км(катер пройшов по річці)

Відповідь:Катер пройшов по річці 73,6 км.

Пошаговое объяснение: