решите задачу. Точка O належить відрізку KB завдовжки 45 см. Знайти довжини відрізків KO і OB, якщо

один з них на 7см коротший за інший.​

Ответы на вопрос

Отвечает Турчина Ксюша.

К ---------- х см ---------- О ----------- (х - 7) см --------- В

Пусть х см - отрезок КО, тогда (х - 7) см - отрезок ОВ. Уравнение:

х + х - 7 = 45

2х = 45 + 7

2х = 52

х = 52 : 2

х = 26 (см) - отрезок КО

26 - 7 = 19 (см) - отрезок ОВ

Вiдповiдь: 26 см i 19 см.