Плз помогите срочно! Від пристані одночасно у протилежних напрямках вирушили два човни, швидкості

яких 12км/год і 18км/год. Через який час відстань між човнами буде 90 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Хуторская Анастасия.

12+18=30 (км/год) сумарна швидкість човнів

через 90:30=3 (год.) між ними буде 90 км.

Відповідь: через 3 години.