Арман 4 саг ишинде 16км жолды жаяу журып отты. Ол кандай жылдамдыкпен журды?


Ответы на вопрос

Отвечает Зеленская Настена.

t=4 сағат

S=16км

V=?

Шешуі:

V=s ÷t

V=16÷4=4км/саг

V=4км/саг

Отвечает Савицкий Дмитрий.

Ответ:4км\саг

Пошаговое объяснение:S=16

                                             T=4

                                              V=?

S:T=V

16:4=4км\саг