238. Мектеп асханасында кезекшілік тағайындау үшін әр топта кыз балалардың саны және ер

балалардың саны бірдей болатындай етіп27 қыз баладан және 48 ер баладан топтар құру керек. Осындайтоптардың ең үлкен саны қандай болады?Пожалуйста можете быстрей 20 бал​

Ответы на вопрос

Отвечает Трушина Валерия.

Ответ:

Разложим числа на множители

27 = 3*9, 48 = 3*16

НОД(27, 48) = 3. Это и есть количество групп.

Всего 3 группы, в каждой группе 9 девочек и 16 мальчиков.

Пошаговое объяснение: Всего 3 группы, в каждой группе 9 девочек и 16 мальчиков