Прибутковий податок встановлений у розмірі 10%. До відрахування прибуткового податку 1% заробітної

плати відраховується у пенсійний фонд. Працівнику нараховано 500 грн. Скільки він отримає вказаних відрахувань?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кон Владислав.

Ответ:

54грн50коп- сумма видрахувань з зарплатни

Пошаговое объяснение:

1)500грн-100%

Хгрн-99%

Х=500*99:100=495грн- залишиться писля видрахування у пенсийний фонд

2)495грн-100%

Хгрн-90%

Х=495*90:100=445,5грн- залишиться писля видрахування податку на прибуток

3)500-445,5=54,5грн=54грн50коп- сума всих видрахувань