Працівникові нараховані за повний відпрацьований місяць 6500 грн – мінімальну зарплату.

Працівникові нарахована премія у розмірі 50 %. Здійснити необхідні відрахування із заробітної плати

Ответы на вопрос

Отвечает Хадачук Руслан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

50% = 50 : 1 00 = 0,5

1) 6500 * 0,5 = 3250 (грн) - премия

2) 6500 + 3250 = 9750 (грн) - зарплата с премией