Срочно помогите!!!!! Із заробітної плати працівників та працівниць відраховують податок на доходи

фізичних осіб – 18% та єдиний соціальний Податок 6%. Обчисліть, яку заробітну плату вони отримують після відрахування податків, якщо вся сума складає 18 000 грн. помогите дам 30 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Карина.
24% - усі податки, що вираховуватимуть із заробітньої платні. Виходить, 18000 - 24%. 24% відсотка від 18000 - 4320 грн(18000:100 * 24) Отже, 18000-4320 = 13680 грн - заробітня плата після відрахування податків.
Отвечает Лобан Саша.

Пошаговое объяснение:

1) 18 + 6 = 24 (%) составляют налоги, включенные в заработную плату

2) 24% = 24 : 100 = 0,24

18000 * 0,24 = 4320 (грн) - составляют налоги

3) 18000 - 4320 = 13680 (грн) - получат на руки

Ответ: 13680 гривен