1/7 - 1/28 =..решите плиз​


Ответы на вопрос

Отвечает Туруева Алёна.

Шукаємо спільний знаменник(28)

1:7 - 1:28=4:28 - 1:28

Тепер, коли маємо спільний знаменник можемо віднімати

4:28 - 1:28=3:28

Отвечает Соседенко Карина.

Ответ:

3/28.

1/7 - 1/28 = 4-1/28 = 3/28