Розв'язати задачу за допомогою рівняння: Потяг було затримано на 1 год. Збільшивши швидкість на

30 км/год, він через 3 години прибув на кінцеву зупинку за розкладом. Якою була швидкість потяга до зупинки?

Ответы на вопрос

Отвечает Асылбек Айбын.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(x+30)*3=x*(3+1)

3x+90=4x

3x-4x=-90

-1x=-90

x=-90/(-1)

x=90

Отвечает Григорко Иванка.

Ответ:

X=90

это если уравнение составлять