Як вирішати задачу сторона квадрата на 2 см менше за одну із сторін прямокутника й на 3 см більше

за іншу. Знайдіть сторону квадрата якщо його площа на 10 см квадратних більше за площу прямокутника Прошу срочно!!

Ответы на вопрос

Отвечает Корзун Богдан.

Ответ:

10 см

Пошаговое объяснение:

Нехай сторона квадрата а, тоді одна сторона прямокутника а+2, а інша а-3.

Площа квадрата S=a²

Площа прямокутника S=(a+2)*(a-3)

Різниця між площею квадрата і прямокутника 10 см²

Маємо рівняння

а²-(а+2)*(а-3)=10

а²-(а²-3а+2а-6)=10

а+6=10

а=10-6

а=4 см

Сторона квадрата дорівнює 10 см