Автобус проїхав 140 км. що ставновить 2/7 шляху який йому необхідно подолати.Скільки км. залишилось

проїхати автобусу?

Ответы на вопрос

Отвечает Смычник Кирилл.

Ответ:

350 км

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию:

140 км-2/7

Х км- 7/7

Х=7/7*140:2/7=490 км- весь шлях

2)490-140=350км- залишилося пройхати автобусу