Өрнектегі cd=7 болғанда өрнектің мәнін табу: 1( ((-3c)×2,5)×(-4d)=


Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Надежда.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2,5*(-4d=-10d

-3c*(-10d)=30cd

30*7=210