До ресторану завезли 24 кг білих грибів і 6 кг печериць. Приготували гривні страви і залишилося 9

кг білих грибів. я скільки кг грибів використали для приготування страв?

Ответы на вопрос

Отвечает Mjakshilo Nastia.

Ответ:

21 кг

Пошаговое объяснение:

24+6=30 (кг) грибів привезли

30-9=21 (кг) грибів використали