Помогите решить!!!Математика 3 кл. Було 68 грибів.На грибній соус використали 34 гриби, на другі

грибні страви-на 18 грибів більше,а решту-на перші страви.Скільки грибів залишилося на перші страви?

Ответы на вопрос

Отвечает Касьянова Саша.

Ответ:

16

Пошаговое объяснение:

1)34+18=52

2)64-52=16

Отвечает Kalabishka Diana.

Ответ:

34+18=52

68-52=16

на перші страви 16грибів