1. За деякий час поїзд пройшов 320 км. Яку відстань подолає поїзд за той самий час, якщо його

швидкість збільшити в 3 рази?Відповідь:Сплав містить 82 % міді, 16 % олова і 2 % цинку. Скільки кілограмів кожногометалу міститься в 5т сплаву​

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатьева Саина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. S=V*t=320

S1=3V*t=3*320=960(км)

2.

5*0.82=4.1(т)меди

5*0.16=0.8(т)олова

5*0.02=0.1(т)цинка