Сума двох чисел дорівнює 10. Якого найбільшого значення може набувати добуток цих чисел ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Губеров Владислав.

Ответ:

25

Пошаговое объяснение:

Максимальный добуток можна отримати перемножуючи максимально близькі числа.

 4 + 6 = 10   4 * 6 = 24

 5 + 5 = 10   5 * 5 = 25

 6 + 4 = ми вже рахували...

Отвечает Кондрашова Полина.

Ответ:

10 умнож на 2 вроде 20, но я не знаю точно