За 3 години мотоцикліст проїхав 195 км.З якою швидкістю він рухався?


Ответы на вопрос

Отвечает Лаврентьева Карина.

Ответ:

195÷3=65км/ч

Пошаговое объяснение:

Проверка:

65*3=195км

Отвечает Смирнова Мария.

1) 195:3=65 (км/год)

Объястняю:

Він їхав 3 год. з однаковою швидкістю. Проїхав 195 км.

Формула знаходження відстані:

Т(час)*Швидкість=Відстань.

Просто діливо В на Т. Тобто 195 на 3 і взнаємо Шв.