СРОЧНО!!!! надо решиь задачку 6 класа. мотоцикліст проїхав певну відстань за 3 цілих п'ять десятих

години автомобіліст Швидкість якого на 10 км на годину більше проїхав цю відстань за 3 години З якою швидкістю рухався Автомобіліст

Ответы на вопрос

Отвечает Рафиков Артём.

Ответ:

Х- швидкість мотоцикліста

Х+10-швидкість автомобіліста

3,5х-шлях мотоцикліста

3(х+10) - шлях автомобіліста

За умовою відстань була однакова.

Складемо рівняння і розв'яжемо його.

3,5х=3(х+10)

3,5х=3х+30

3,5х-3х=30

0,5х=30(÷0,5)

х=60км/год - швидкість мотоцикліста

60+10=70(км/год) - швидкість автомобіліста.