Алты қатар орналасқан санның қосындысы 441.осы сандарды табыңыз Теңдеу құру​


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Даша.

х+1+х+2+х+3+х+4+х+5+х=441

15+6х=441

6х=441-15

6х=426

Х=426:6

Х=71

Жауабы: 71;72;73;74;75;76