у кафе є 16 столів з трьома,чотирьма або шістьма кріслами. За столи з трьома та чотирма кріслами

вміщаються разом що найбільше 36 відвідувачів. Коли в кафе усі сидять по одному на кріслі і вільних крісел немає, то всього кафе вміщає 72 людини. Скільки є столів з трьома кріслами ?

Ответы на вопрос

Отвечает Бражникова Вероника.

Ответ:4 стола

Пошаговое объяснение:

72-36=36(кресел)-за столами с 6 креслами;

36:6=6 (столов)- с 6ю креслами;

16-6=10 (столов)-с 3мя и 4мя креслами;

Пусть х столов с 3 креслами, у столов с 4 креслами. Составим систему уравнений:

{х+у=10

{3х+4у=36

{х=10-у

{3(10-у)+4у=36

{х=10-у

{30-3у+4у=36

{х=10-у

{у=6

{х=10-6

{у=6

{х=4 столов с 3 креслами

{у=6 столов с 4 креслами.