задача Бригада столяров виготовляє на замовлення столи і комоди за однакової ціною. Столів

виготовили на суму 16 000 грн, а комодів на 7000 грн. Скільки столів іст скільки комодів виготовила бригада, якщо столів виготовили на 9 більше, ніж комодів

Ответы на вопрос

Отвечает Николаева Милена.

Ответ:

Комоды 7 шт;Столы 16 шт

Пошаговое объяснение:

1)16000-7000=9000(грн)разница в цене

2)9000:9=1000(грн)

следовательно 1 комод или стол стоит 1000 грн