для офісу придбали два столи та три стільці на суму 2400 грн після зниження ціни на столи 10% А на

крісла 25 відсотків придбали два столи і чотири стільці на суму 2280 грн скільки коштували столи і стільці​

Ответы на вопрос

Отвечает Балаж Сильви.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Ціна столів-х

Ціна стільців-у

Після зниження ціни:

Ціна столів-0,9х

Ціна стільців-0,75х

Складаємо рівняння:

2х+3у=2400 та

2*0,9х+4*0,75у=2280

3у=2400-2х

1,8х+3у=2280

1,8х+(2400-2х)=2280

-0,2х= -120

Х=600 ціна столів до зниження

Тоді 3у=1200, у=400 ціна стільців до зниження