За два столи і чотири стільці заплатили 2200,після того як столи подешевшили на 10% а стільці на

20%.За один стіл і два стільця заплатили 960 грн.Якою була початкова ціна 1 стола і 1 стільця

Ответы на вопрос

Отвечает Синявский Кирилл.
2X + 4Y = 2200 ---> X = 0.5*(2200 - 4Y) = 1100 - 2Y
(X - 0.1X)   +  2* (Y - 0.2Y ) = 960 
0.9X + 1.6Y = 960
0.9*(1100 - 2Y) + 1.6Y = 960
990 - 1.8Y + 1.6Y = 960
30 = 0.2Y 
Y = 150
X = 1100 - 2Y = 1100 - 300 = 800
проверка: 2*800 + 4*150 = 1600 + 600 = 2200
Ответ: один стол стоит 800 гривен, один стул стоит 150 гривен