2. На екскурсію виїхало 206 учнів. У п'ять малих автобусі по 22 учні, а решта розмістилися у

великі, по 32 учні в кожСкількох автобусах учні поїхали на екскурсію?​

Ответы на вопрос

Отвечает Исмагилова Амина.

ответ: у 8-ми автобусах

5*22=110 (учнів) - поїхало в малих автобусах

(206-110)/32=3(автобуси) - кількість великих автобусів

всього: 5+3=8(автобусів)