Ә) Қоймаға 650 кг сәбіз әкелінді. Осы сәбіздің бір бөлігі әрқайсысы 7 кг-нан 21 торқалтаға, енді

бір бөлігі әрқайсысы8 кг-нан 16 торқалтаға салынды. Неше килограмм сәбіз тор-қалтаға салынбай қалды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Драгун Анна.

Ответ:

Шешуі:7×21=147 8×16=128 128+147=275 650-275=375

Пошаговое объяснение:

Жауабы: 375 кг сәбіз салынбай қалды