Сандардың арасына жақша мен амалдар таңбасын қой 8?8?8?8=120 8?8?8?8=9


Ответы на вопрос

Отвечает Запорощенко Анастасия.
(8 + 8) • 8 - 8 = 16•8 - 8 = 128 - 8 = 120

(8 • 8 + 8) : 8 = (64 + 8) : 8 = 72 : 8 = 9