Давно три числа. Сума цих трьох чисел дорівнює 3482, сума першого та другого чисел - 2128, сума

другого та третього - 2374. Знайди кожне число.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ишмухаметова Азалия.
1 3482-2374=1108 первое число
2 3482-2128=1354 третье число
3 2128-1108=1020 второе число
Отвечает Пивкин Рома.

Ответ:

1)2374-2128=244(ч.) 2 число

2)2128-244=1884(ч.) 1 числоґ

3)2374-244=2130(ч.) 3 число

Пошаговое объяснение: