Скільки я пробіжу метрів по діагоналі, якщо футбольне поле у довжину 60 метрів,а у ширину 40 метрів?


Ответы на вопрос

Отвечает Колбаско Игорь.

Ответ:

72.11м

Пошаговое объяснение:

d=\sqrt{a^{2} +b^{2}  }

d= \sqrt{1600+3600}

d=\sqrt{5200}

d=72.11м