Автомобилист був у дорозі 3 год.а мотоцикліст 5 год.на скільки кілометрів більша відстань,яку

подолав мотоцикліст, якщо швидкість автомобіля 60 км/гол, я мотоцикліст 45км/год?.

Ответы на вопрос

Отвечает Воронежский Данила.

Ответ:

1) 60*3=180 (км) - проїхав автомобіліст

2) 45*5 =225 (км) - проїхав мотоцикліст

3) 225-180= 45 (км)

відповідь : на 45 км більшу відстань подолав мотоцикліст.

Пошаговое объяснение: