Який шлях подолае кинь за 20 хвилин,якщо вин бижить зи швидкистю 400 м/хв З формулою


Ответы на вопрос

Отвечает Бернацкая Виолетта.

Ответ:8км

Пошаговое объяснение:

S=V*t=400*20=8000(м)=8(км)