Власна швидкість катера (21 цілих)3/10 км/год, а швидкістб його руху проти течії ріки- (17цілих)

5/7 км/год.Обчисли швидкість течії ріки та швидкість ркхк катера за оечією ріки.

Ответы на вопрос

Отвечает Пинаев Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

21 3/10-17 5/7=4+ 21/70-50/70=

=3+70/70+21/70-50/70= 3 41/70(км/год)-швидкість течії;

21 3/10+ 3 41/70= 24+21/70+41/70=

=24 62/70= 24 31/35(км/год)- швидкість катера за течією