Довжина дослідної ділянки 34 м а ширина 24 м . 1 Четверта площі займають огірки помідори цибуля

арешту картоплі яку площу займає картопля

Ответы на вопрос

Отвечает Морозюк Дмитро.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)34*24=816(м^2)-площа ділянки

2)816* 1/4=204(м^2)-огірки помідори цибуля

3)816-204=612(м^2)-картопля

Або:

1)34*24=816(м^2)-площа ділянки

2)1- 1/4=3/4(площі)-картопля

3)816* 3/4=612(м^2)-картопля