Майстриня розписувала ялинкові прикраси 10 днів, по 9 прикрас в день, а учениця — по 3 прикраси в

деньУ скільки разів менше прикрас розписала учениця, номайстриня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Яковенко Александр.

Ответ:

1)9+3=12 (п) - разом;

2) 12 : 3 = 4 (п)

Відповідь : учениця розписала у два рази меньше ніж майстриня.