Iз складу першого дня було вивезено 4 3/7 т палива,а другого дня -на 1 4/7 т бiльше,нiж

першого.Скільки тонн палива було вивезенно за два дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Густов Михаил.

Первый день - 4 3/7 т

Второй день - ? на 1 4/7 т больше

Всего за два дня - ?

---------------------------------------------------

1) 4 3/7 + 1 4/7 = 5 7/7 = 6 (т) - вывезено во второй день;

2) 4 3/7 + 6 = 10 3/7 (т) - вывезено за два дня.

Вiдповiдь: 10 цiлих 3/7 т.