Допоможіть скласти умову задачі. Для в'язання спортивних шапочок майстерня закупила 3 коробки білої

й 5коробок блакитної пряжі, по 24 мотки в кожній коробці. Скільки грошей вона витратила на придбання пряжі, якщо ціна одного мотка 80грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Огнева Даша.

Ответ: 15360 грн

Пошаговое объяснение:

Купили-3 кор. и 5 кор.

1 кор. - 24 мотка

1 моток - 80 грн.

Всего- ? грн

Решение

3+5=8(коробок)-всего

8*24=192(мотка)-всего

192*80=15360(грн)