Для в’язання спортивних шапочок майстерня закупила 3 коробки білої й 5 коробок блакитної пряжі,

по 24 мотки в кожній коробці. Скільки грошей вона витратила на придбання пряжі, якщо ціна одного мотка 80 грн.? ПОЖ. СРОЧНО!!! по діям та с поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Дмитрий.

Відповідь:

1) 3+5=8(к.) - всього купила майстриня

2) 24*8=192(м.) - всього у 8 коробках

3) 192*80=15360(грн.) - всього вона витратила грошей на придбання пряжі