Розв'яжи задачу . Склади та розвяжи обернену задачу , щоб шуканим в ній було число 9 . Дід Микола

наловив риби . Бабуся Наталка підсмажила 8 карасів та 4 окуні , і ще залишилося 9 плотв . Скільки всього рибин зловив дідусь ?

Ответы на вопрос

Отвечает Файзрахманова Ясмина.

Пошаговое объяснение:

Рішення :

8+4=12 рибин підсмажила бабуся Наталка

12+9= 21 рибину зловив дід Микола

Обернена задача :

" Дід Микола наловив карасів , окунів та плотву , всього  21 рибину. Баба Наталка підсмажила  карасів та  окунів, всього  12 рибин . Скільки рибин плотви залишилося ?"

21-12=9 рибинплотви  залишилося