Учениця прочитала 120 сторінок книжки, що становить 3/4 всієї книги. Скільки всього сторінок у

книжці?

Ответы на вопрос

Отвечает Макеева Алима.

Ответ:

160 страниц

Пошаговое объяснение: 120 : (3/4) = 120 * (4/3) = 160 страниц