Скласти і розв'язати вираз сума чисел 275і 25 зменшити на їх частку, До частки числа 495 і 33

додати їх суму

Ответы на вопрос

Отвечает Бровин Даня.

Ответ:

1. 289.

2. 543.

Пошаговое объяснение:

1. (275 + 25) - 275 : 25 = 300 - 11 = 289.

2. 495 : 33 + (495 + 33) = 15 + 528 = 543.