Ұшақ А қаласынан B қаласына ұшты. Ол 2,7 сағат ұшқан соң аралықтағы қала әуежайына қонып, онда 48

мин тоқтады.Ұшақ аралықтағы қала әуежайынан B қаласының әуежайынадейін 2,6 сағ ұшты. Ұшақ А қаласынан ұшқан соң неше сағаттанкейін В қаласына ұшып барды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кочергин Миша.

Ответ:

6,1 часа

Пошаговое объяснение:

Самолёт вылетел из города А в город В. Пролетев 2,7 часа, он приземлился в аэропорту города между этими городами и остановился там на 48 минут. Вылетев из аэропорта через 2,6 часа прилетел в аэропорт города В. Через сколько часов после вылета из города А самолёт прилетел в город В?

2,7 часа + 48 минут + 2,6 часа = \displaystyle 2*60+\frac{7}{10}*60+48+2*60+\frac{6}{10}*60 минут=

=120+7·6+48+120+6·6 минут= 240+42+48+36 минут=

=366 минут = 360 + 6 минут = 6 часов + \displaystyle \frac{1}{10}*60 часа = 6,1 часа