Для святкування придбали 35 лимонних тістечок і 65 горіхових за однаковою ціною. За лимонні

тістечка заплатили на 300 грн менше, ніж за горіхові. Скільки грошей заплатили окремо за лимонні тістечка; за горіхові?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Кирилл.

Пирожные        Цена           Количество      Стоимость

Лимонные     одинаковая         35 шт.          ? на 300 грн. <

Ореховые      одинаковая         65 шт.                 ?

----------------------------------------------------------------------------------------------

1) 65 - 35 = 30 (шт.) - на столько меньше лимонных пирожных;

2) 300 : 30 = 10 (грн.) - цена одного пирожного;

3) 35 · 10 = 350 (грн.) - заплатили за лимонные пирожные;

4) 65 · 10 = 650 (грн.) - заплатили за ореховые пирожные.

Вiдповiдь: 350 грн. i 650 грн.