Вкладник вніс до банку, який дає 5% річних, 4000грн. Яка сума буде на його рахунку через рік, два

роки, три роки?

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Степан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 рік 4000* 1,05 = 4200 грн.

2 рік 4200* 1,05 = 4410 грн.

3 рік 4410* 1,05 = 4630,5 грн