Перше число в послідовності=3,кожне наступне число на одну восьму меньше від попереднього знайди

число яке стоїть на 7 місці в цій послідовностін не​

Ответы на вопрос

Отвечает Опарина Саша.

Ответ:

2,25

Пошаговое объяснение:

a₁=3; d=-1/8

a₇=a₁+(7-1)·d=3+6·(-1/8)=3 -3/4=2 4/4 -3/4=2 1/4=2,25