Середня маса трьох пакетів становить 720г, а середня маса лише двох з них - 700г Визнач масу

третього пакета даю 25 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Киприянов Пётр.

Ответ:

Маса третього пакета 760 г.

Пошаговое объяснение:

Визначити масу третього пакета.

Середня маса трьох пакетів - 720 г

Середня маса лише двох пакетів - 700 г

Пигадаймо , що таке середне арифметичне ряду чисел :

Середнім арифметичним n чисел називається сума чисел поділена на їх кількість.

В нає є три пакети х₁, х₂, х₃ з  середньою масою 720 г , можемо записати :

\displaystyle \frac{x_{1} +x_{2} +x_{3} }{3}= 720

Тоді загальна масо трьох пакетів :

х₁ + х₂ + х₃ = 720 * 3

х₁ + х₂ + х₃ = 2160 г

Середня маса двох пакетів х₁ та х₂ : 700 г , можемо записати :

\displaystyle \frac{x_{1} +x_{2}  }{2}= 700

Загальна маса двох пакетів :

х₁ + х₂ = 700* 2

х₁ + х₂ = 1400 г

Масса третього пакета буде різницею між массою трьох пакеті та двух пакетів:

х₁ + х₂ + х₃ -(х₁ + х₂ ) = 2160 - 1400

х₁ + х₂ + х₃ - х₁ - х₂ = 760 г

х₃ =  760 г

Маса третього пакета 760 г