Визначити радіус кола, якщо воно довше відсвого діаметра на 107 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шабанова София.

Ответ:

25 (см)

Пошаговое объяснение:

C = 2πr = πd , π ≈ 3.14

d + 107 = πd

107 = πd - d

107 = 2.14 d

d = 107/2.14 = 50

r = 50/2 = 25 (см)