Давні римляни будували тришарові дороги : перший шар кам'яні плити другий дрібні камені, третій

гладенькі плити.Яка товщина кожного шару, якщо загальна товщина покриття дороги становить 1 метр, товщина кам'яних плит і дрібних каменів була 80см, дрібних каменів і гладеньких плит 80см? розв'язання підкажіть будь ласка.​

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Дима.

Для зручності позначемо:

  • кам'яні плити — КП
  • дрібні камені — ДК
  • гладенькі плити — ГП

1 м = 100 см

КП+ДК+ГП = 100 см

КП+ДК = 80 см

ДК+ГП = 80 см

ГП = 100−(КП+ДК) = 100−80 = 20 см

КП = 100−(ДК+ГП) = 100−80 = 20 см

ДК = 100−(ГП+КП) = 100−(20+20) = 100−40 = 60 см

Відповідь: Товщина кам'яних плит (КП) — 20 см, дрібник каменів (ДК) — 60 см, гладеньких  плит (ГП) — 20 см.