49х^2+14х+1=0 плизззз​


Ответы на вопрос

Отвечает Дьяконова Елизавета.

Ответ:

x=-1/7

Пошаговое объяснение:

Задане квадратне рівняння може згорнутися у формулу (a+b)^2,тобто:

49х^2+14х+1= (7x+1)^2=0

Звідси ми можемо побачити,що рівняння матите тільки один корінь,а саме

x=-1/7. Його можна знайти,добувши корінь лівої і правої частини,і потім уже працювати з маленьким рівнянням

7x+1=0

7x=-1

x=-1/7