Задача синичка зібрала 9 і 15 хробаків.а дятел 17.на скільки більше зібрала синичка,ніж

дятел.робить двома способами

Ответы на вопрос

Отвечает Kogut Vova.

Відповідь:

7 хробаків

Покрокове пояснення:

1.

1)9+15 = 24(хр.)

2)24-17 = 7(хр.)

не розумію як робити другий спосіб